0

2015 Koltuk Takımı Modelleri ve 2015 Koltuk Takımı Fiyatları

 

modis_2438 copy

2015 Yeni renkleri gri,yeşil ve kahve rengi. 2015 Yılının dekorasyon trendlerine kahve rengi, yeşil ve gri renklerin ağırlıklı bir şekilde kullanılması hakim. Sizde ağırlıklı olarak bu soft renkleri kullanarak yeni dekorasyon trendine uyum sağlayabilir, evinizdeki ahengi yakalayabilirsiniz.

modis_2440 copy

Farklı tonları birbirine uydurmak ve bu şekilde mekanızda istediğiniz havayı yakalamak aslında düşündüğünüzden çok daha zor. Ancak emin olun uğraşınıza değecek ve gerçekten evinize sonbahar havasının hakim olduğusıcak ve çekici bir ortam yaratabileceksiniz.

modis_2441 copy

 

tarzmobilya

Tarz Mobilya tüm Türkiye’ye ve tüm Dünya ülkelerine internet üzerinden ve fiziki mağaza showroomundan mobilya satışı yapmak için 2011 yılında kuruldu. Tüm stratejisi, operasyonel modeli ve organizasyonu mobilya ürünlerinin satışı ve servisi üzerine kurgulandı. Tarzmobilya.com, her gün kendi üretmiş olduğu mobilyaları ve kaliteli üreticilerden en güzel mobilyaları seçmek, seçilen bu mobilyaları en uygun indirimli fiyatlar ile müşterilerine sunmak ve sonrasında ise sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir