0

Çalışma Masaları- Çalışma Masası Modelleri – Çalışma Masası Fiyatları

Modern ve şık bir çalışma masanı ister misiniz ?

Birbirinden farklı çizgiler ile özel olarak tasarlanan çalışma masalarımızı incelemeden karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Aynı modelin birden farklı renk kombinasyonlar ile oldukça güzel ve ferah ortamlar oluşturabileceğiniz  odalarınıza sahip olabilirsiniz.

 

FO,11478,77,calisma-masasi-arrival-beyaz-kirmizi-calisma-masalari

 

FO,11480,78,calisma-masasi-arrival-beyaz-akcaagac-calisma-masalari FO,11482,78,calisma-masasi-arrival-beyaz-ceviz-calisma-masalari

 

 

Modern çizgiler ile tasarlanan ve fonksiyonel kullanımlara sahip çalışma masaları komple 1.sınıf suntalam malzemeden üretildiği gibi, dilerseniz komple mdf ve lake boyalı olarak da yapılabilmektedir.  Mdf ve lake boyalı olarak  üretildiğinde fiyatlar farklı olarak yansımaktadır.

 

FO,11486,78,calisma-masasi-barok-beyaz-ceviz-calisma-masalari FO,11488,78,calisma-masasi-barok-beyaz-kirmizi-calisma-masalari

 

Çalışma masası modellerimize ise aşağıdaki linkten kolayca ulaşabilirsiniz;

http://www.tarzmobilya.com/K448,calisma-masalari.htm

tarzmobilya

Tarz Mobilya tüm Türkiye’ye ve tüm Dünya ülkelerine internet üzerinden ve fiziki mağaza showroomundan mobilya satışı yapmak için 2011 yılında kuruldu. Tüm stratejisi, operasyonel modeli ve organizasyonu mobilya ürünlerinin satışı ve servisi üzerine kurgulandı. Tarzmobilya.com, her gün kendi üretmiş olduğu mobilyaları ve kaliteli üreticilerden en güzel mobilyaları seçmek, seçilen bu mobilyaları en uygun indirimli fiyatlar ile müşterilerine sunmak ve sonrasında ise sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir