0

Televizyonlu Yatak Odası Modelleri

televizyonlu-yatak-odaları

Modern çağın teknoloji ile  bütünleşmesi sonucu  teknolojinin girmediği sektör kalmadı denilebilecek kadar az sayıdadır.

Teknolojinin gelişmesi ile mobilya sektöründe de oldukça başarılı çalışmalar ortaya çıkartılmıştır.

Özellikle evinizin en nadide yerlerden birisi  olan yatak odanız için olağan üstü tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Yatak odası takımlarınız artık sadece elbiselerinizi asabileceğiniz bir yük dolabı olmasının dışında farklı amaçlar ile de kullanabiliyor hale gelmiştir.

Teknolojiyi yatak odası modellerinde farklı tasarımlar ile bir bütün hale getirdik. Örneğin  yattığınız  yerden bir tık ile yatak odanızın gardrop’u bir eğlence merkezine dönüşebiliyor. Gardrop içerisine özel tasarım ile yerleştirilen lcd tv ile televizyon izlemenin keyfini yatak odanıza kadar taşıyor.

Lcd televiz ise oldukça son çıkan teknolojiye o  kadar uyum içerisindeki, televizyon izleyebileceğiniz gibi usb bellek bağlayarak özel anılarınızı içeren resimlerinizi seyrebilirsiniz, en çok sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, en çok sevdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Televizyon özelliğini sadece yatak odasının gardrop kapaklarında değil, sadece karyola modellerinde ise uyguladığımız olmuştur.

 

FO,20168,11,melodi-televizyonlu-yatak-odasi-takimi

 

Farklı farklı modellerde televizyonlu  yatak odası takımlarını www.tarzmobilya.com internet sitemizde bulabilirsiniz.

77

tarzmobilya

Tarz Mobilya tüm Türkiye’ye ve tüm Dünya ülkelerine internet üzerinden ve fiziki mağaza showroomundan mobilya satışı yapmak için 2011 yılında kuruldu. Tüm stratejisi, operasyonel modeli ve organizasyonu mobilya ürünlerinin satışı ve servisi üzerine kurgulandı. Tarzmobilya.com, her gün kendi üretmiş olduğu mobilyaları ve kaliteli üreticilerden en güzel mobilyaları seçmek, seçilen bu mobilyaları en uygun indirimli fiyatlar ile müşterilerine sunmak ve sonrasında ise sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir